medifast diyet planı yorum

Bir günde altı öğün yemek ve hala kilo? Medifast onun “5 + 1 planı” diyor. Beş Medifast yemek değiştirmeleri ve sağlayan bir yemek yerseniz, Medifast size planın ilk 2 hafta boyunca 2-5 pound kaybedebilir söylüyor. İnsanlar genellikle bundan sonra haftada 1-2 pound kaybetmek.

Eğer hedef ağırlık ulaştığınızda, yavaş yavaş 6 haftalık bir geçiş dönemi boyunca kalori ekleyin. Medifast ağırlık uzak tutmak için süresiz olarak “3 & 3 Planı” (üç öğün artı üç öğün yerine) Aşağıdaki teşvik eder.

Medifast 70’den fazla yemek değiştirmeler vardır. Her gün sağlamak yemek yağsız protein 5-7 ons, sebze üç porsiyon ve sağlıklı yağlar kadar iki porsiyon içermelidir.

Ayrıca çeşniler, salça, sos, ve günde bir atıştırma olabilir. Aperatif seçimler kereviz, jöle, bir Popsicle, turşu, sakız ya da nane ve ya ceviz, antep fıstığı veya badem yarım ons içerir.

Alkol dışı sınırı ise; böylece onaylı gıda listesinde değil her şeydir.

Sen gıda çoğu için medifast en öğün yerine gerekir, ama sen sağlayan yemek için bazı esneklik var.

Sınırlamalar: Çoğunlukla yemek değiştirmeler yerim. bazı çeşitli vardır: Medifast krakerlerden gibi sallar, barlar, hububat ve aperatifler dahil 70’den fazla yemek yerine seçenekleri vardır. Meyve, süt ürünleri ve nişasta 5 ve 1 Planında izin verilmez.

Pişirme ve alışveriş: Öğün değiştirmeleri yemek planlama ve hazırlık kolaylaştırır. Ayrıca, bakkal birçok geziler yapmak zorunda kalmazsınız.

Ambalajlı gıdalar veya yemek Gerekli.

In-kişi toplantıları: İsteğe bağlı. 100’den fazla ülke Medifast Kilo Kontrol Merkezleri bulunmaktadır.

Egzersiz: Günlük egzersiz teşvik edilmektedir, ancak program, belirli bir egzersiz sunmuyor. vücudunuzun daha az kalori almak için ayarlar ise yoğun olarak egzersiz yarısı kadar uzun ve yarım olun.

Vejetaryenler ve veganlar: kendi hedef kilo ulaşana kadar yüksek karbonhidrat baklagiller (bezelye, fasulye, mercimek ve) kaçınmalısınız 5 ve 1 Planı Vejetaryenler. yemek değiştirmeleri pek çok süt ya da yumurta ile yapılır çünkü planı, veganlar için yanıltıcıdır.

Glutensiz: Medifast ürünlerinin fazla 40 glutensiz sertifikalı olduğunu söylüyor. Medifast web sitesi en popüler glutensiz öğeleri listeler.

Maliyetler: Fiyatlar değişebilir, ancak öğünler yerine bir 4 haftalık arz en az 300 $ artı nakliye mal olacak. Herhangi bir yemek yerine (tatlılar, yulaf ezmesi barlar, sallar, ya da diğer gıdalar) bir yedi paket 16,95 $ maliyeti.

Destek: Medifast yönettiği “Yaşam için Şekli alın” programı kişisel sağlık koç ücretsiz erişim sağlar. Ayrıca gıda dergi, beslenme kılavuzları, bir kilo kaybı blog ve sohbet odaları ücretsiz çevrimiçi erişim hakkına sahiptir.

Çalışıyor mu?

Medifast 5 ve 1 Plan sadece 800 ila 1000 kalori günde sağlar. Nedeniyle ciddi kalori kısıtlaması kilo kaybedersiniz, ama sopa ile zor olacak bir yaklaşımdır.

Araştırma yemek yerine diyetler işe ve güvenli olabilir gösterir. Araştırmalar onlar da size yaşam için kalıcı değişiklikler yapmak mümkün eğer kapalı ağırlık tutmak yardımcı olabilir göstermektedir.

yeterli besin alma gibi bir düşük kalorili diyet bir endişe olurdu, ama yedek oluşabilecek herhangi bir eksiklik ofset yardımcı olmak için besin ile zenginleştirilmiş.

Eğer diğer kaynaklardan kalsiyum ve D vitamini bol olsun emin olmak için adımlar atması gerekecek böylece Medifast, süt de dahil olmak üzere bazı gıda grupları keser.

enerji eksikliği genellikle bir meydan okuma egzersiz yapabilir çok düşük kalorili diyetler neden, ama sen ağırlık uzak tutmak istiyorsanız düzenli egzersiz önemlidir.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

Araştırma yemek yerine planları şeker hastalığı olan kişilerde kan şekerinin kontrol yardımcı olabileceğini göstermektedir. Ama büyük ölçüde çok sen diyabet ilacı ise tehlikeli düşük kan şekeri neden olabilir yemek nasıl azaltır. Kan şekerinizi izlemek ve çok düşük düşerse hangi eylemin bilmek için doktorunuzla birlikte çalışın.

Medifast zamanda yüksek kan basıncı, yüksek kolesterol ve kalp hastalığı olan birisi için iyi olabilir. Kilo kaybı bu koşulları her yardımcı olur ve hatta tıp ihtiyacını azaltabilir. senin ilaç için herhangi bir değişiklik yapmadan önce doktorunuzla konuşun.

Son Söz

Eğer kilonuz ve sağlığınız büyük değişiklikler yapmak için arıyorsanız, Medifast sonuçlar elde edebilirsiniz. Ama bu aşırı değişiklikler programı bir meydan okuma ile yapışmasını yapabilir.

Ve kilo kapalı tutmak için, bakım fazına başarıyla geçiş gerekir. sınırlamalar bu noktada yukarı kolaylaştırmak ederken, yaşamak ve uzun vadede iş yapmak için diyet bazı kısıtlamalar kabul öğrenmek gerekir.

bu yüzden ilk doktorunuzla konuşurken olmadan çalışmayın, bu aşırı bir diyet olduğunu unutmayın.

KAYNAK

Medifast.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …