mastit ise emzirme-evde tedavi

Bebeğiniz sütten kadar emzirme başladıkları andan itibaren, mastit önlemek için tedbirler almak. Eğer tamamen göğüslerini boşaltmak için nasıl bilecek böylece örneğin, farklı emzirme teknikleri hakkında bilgi. Hemşirelik veya mastitis yol açabilir beslenme arasında çok uzun giderken tamamen göğüsler boşalma değil. mandal bebeğinizi nasıl öğrenmek için mandal bir slayt gösterisini görüntüleyin.

oral antibiyotik tedavisi ile birlikte, bebeğin bakım devam eden ve tamamen göğüsleri boşaltmak için dikkatli olmak enfeksiyon süresinin kısaltılması yardımcı olacaktır.

Güvenli bir şekilde bebek besleme veya hastalık ve tedavi sırasında bebeğinizi beslemek için anne sütü pompalama meme devam edebilirsiniz. Bebeğiniz göğüsleriniz boşaltılması için var en verimli pompadır. Bebeğiniz içmek için süt herhangi bir bakteri bebeğin sindirim suları tarafından tahrip olacak çünkü senin anne sütü, güvenlidir.

Bebeğinizi emzirmeye önce, yaklaşık 15 dakika boyunca etkilenen meme üzerinde bir sıcak, ıslak bez yerleştirin. Bir gün bu en az 3 kez deneyin. Bu memede süt akışını arttırır. Ayrıca süt akışını artırabilir etkilenen meme masaj; Mümkünse, her iki tarafta da anne sütü devam edin. İdeal olarak, başlayacak etkilenen yan bunu iyice bu meme boşaltmak çok önemli. etkilenen meme ile başlayan çok acı ise, öncelikle sağlıklı meme ile bebeğinizi beslemeyi deneyin. Süt etkilenen meme, meme besleme akan sonra Sonra, yumuşak hissediyor kadar. Sağlıklı meme ve meme besleme bebeğiniz bitinceye kadar geri dönün; etkilenen meme Pompa veya ekspres süt ağrı emzirme önler eğer. Emzik ağrı bebek boğaz meme üzerine mandal neden olabilir. pompalama veya anne sütü, emzirme ifade hakkında daha fazla bilgi için; , Göğüs uçlarını iyileşmesine yardımcı olabilecek gibi Lansinoh gibi bir lanolin tabanlı krem; Eğer bakım pedleri kullanmayın, onlar kuru ve temiz, bu yüzden sık sık değiştirin.