Dışarıdan iyi görünümlü

hayat sağlıklı bir görünüme sahip daha iyi iç hissettiren ve biraz yardımıyla, bu olumlu değişiklikler de dış yansıtılabilir.

erkekler ve kadınlar 40’lı ve 50’li yaşlarda vurduğunuzda, kendi cilt değiştirir. cildin dış sonra en kısa sürede deri hücreleri üzerinde dönüyor durdurur ve yaptım eşit olarak onlar deri, kuru lekeli ve mat görünümlü bırakır, gençken. güneşe maruz kalma yıllardır kümülatif etkileri ile birlikte bu süreç, bu yaş grubu için kırışıklık ve cilt kanseri asal endişeleri yapar.

“İçinde uzak solma olsanız bile, herkes hipertansiyon ya da bir şey gelişmekte olabilir gerçeği daha kendi görünümünü daha fazla ilgileniyor,” Tina Alster, MD, Dermatolojik Lazer Cerrahisi Washington Enstitüsü müdürü diyor.

İnsanlar her zaman kırışıklıkların endişe gelip, “Alster diyor.” Ben kırışıklıkların% 80 kümülatif güneş hasarına ilgili söyle. Ne yazık ki, bizim cilt biz buna ne zararı asla unutmaz.

Alster onlar ağız çevresinde daha az kırışmasını deneyim böylece karşısında daha fazla saç köklerinin çünkü erkekler kadınlardan daha az kırışıklık almak eğilimindedir söylüyor. Ama erkekler hem de kadınlar güneş (aynı zamanda yaşlılık lekeleri olarak da bilinir) güneş lekelerinin gibi maruziyet ve prekanseröz lezyonlar ile ilgili deride değişiklikler yaşarlar.

“Onlar yıllık göz kontrolleri var gibi insanlar yıllık cilt kontrolleri olmalı,” Alster diyor. orta yaşlarda yapılması tavsiye tarama testlerinin bir program için, 40 yılı aşkın Erkekler için 40 Üzeri Kadınların ve thelist için thelist göz atın.

Onlar kanserli veya yaymak haline gelmeden önce bir toplam vücut deri kontrolü sırasında, bir dermatolog umarım bunları kaldırabilirsiniz sonra şüpheli deri lezyonları dışarı alır ve. Erken bu büyümeleri yakalayarak, Alster bu tür kremler, lazerler, ışık ve dondurma gibi yara izi neden daha az olasıdır az invaziv giderilme yöntemleri, yararlanabilirsiniz söylüyor.

Harika! Cildinizin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz yeni ipuçları her zaman vardır.

Eğer kişisel cilt değerlendirici ile istediğiniz cildi olsun.

10 hileler genç görünmek için.

pürüzsüz, parlak bir cilt için bu yemek.

Bu ünlüler doğru yapıyoruz. kapalı yıl sürer 11 stilleri.

Bir sarkma boyun geliştirmek için seçenekler bulun.

7 maddeler şimdi bilmemiz gerekir.

Ne gerçekten çalışıyor?