sevgi, samimiyet ve meme kanseri

 kolayca en güncel içerik bulabilirsiniz Okurlarımıza sağlamak için 2 yıl sonra arşivler içerik; en güncel bilgileri edinmek için, bizim arama kutusuna ilgilendiğiniz konuyu girin.

Meme kanseri aşk, cinsellik ve samimiyet zorlukları getirebilir. meme kanseri olan kadınların ortak sorularınızı okuyun.

Bu teşhis yapmak veya bir evliliği kırabilir. Eğer meme kanserinden sonra daha iyi bir evlilik olduğunu göreceksiniz, ya da hiç evlilik olacak. Neyse ki, çoğu kadın tanı evlilik güçlü yapar bulabilirsiniz.

Meme kanserine karşı senin mücadelen gerçekten tıbbi siperlerde bir savaş. Kocanız ya da erkek arkadaşı sizinle siperlerde tırmanmaya edelim. Onu istediği herhangi bir şekilde yardım edelim. Bazı kocalar her tıbbi randevuya gelip not almak. Bazı elleri dolu sadece bakkal alışveriş ile yardımcı vardır.

nokta, onun istediği gibi dahil olmak kocanız izin vermek olduğunu. Ve her erkek sizinle hendeğin içine tırmanmaya anlıyorum.

Eğer tanı almadan önce güçlü bir ilişki yoktu, şimdi kaba bir zaman karşı karşıya kalabilir. İşe hem istekli iseniz Ama, size geri yıllar önce paylaşılan sevgi almak için yollar bulabilirsiniz. Bir kriz daha yakın bir çift çizim bir yolu vardır.

Seks emin onu teşhisten sonra bir kadının zihninde üstündeki değildir ve tedavi yardım etmez! Sen korkuyorsun, ve tedavilerin bazı vajinal kuruluğa neden, boğaz konum. Diyor bir ilanı görmek için meme kanseri mesaj panoları yaygın “Seks? O nedir?”

bu konuda erkekle birlikte konuşun. O nasıl hissettiğini anlamak gerekir, ve sonsuza kadar bu kötü hissediyorum olmaz. Kendi hızınızda yavaş gidin.

En kemoterapi erken menopoz kadınları koyar Unutmayın, bu yüzden vajinal kuruluk ile birlikte sıcak basması karşılaşabilirsiniz. Eğer menopoz semptomları azaltmak için neler yapabileceğiniz hakkında doktorunuzla konuşun. Seks denemek istiyorum ne zaman ve vajinal kayganlaştırıcı kullanmak için tereddüt etmeyin.

Bazı pozisyonları gibi sizin mastektomi vardı yan yatarken olarak, zarar verebilir. bir kez bir daha olmayabilir size zevk veren bazı faaliyetler. Eşiniz size onun rehber olması gerekir. Eğer seks gibi hissediyorum, ona bildirin. deneme için istekli olun. Vücudunuz tam olarak aynı değildir. Neden aynı cinsiyetten rutin takip etmeli?

Unutmayın, sağlıklı hissettiğiniz zamanlar, sizin cinsel dürtü geri alabilirsiniz. Eğer hasta hissettiğiniz ederken, daha iyi hissediyor dışında herhangi bir şey ile kendinizi endişe yok.