kronik ağrı yönetimi: 11 başa çıkma ipuçları

Ağrı Yönetimi Eğilimler

Derin nefes alma ve meditasyon ağrının hafiflemesine vücudunuzun rahatlamasına yardımcı teknikler vardır. onlar dinlenmek için sakin bir ileti alırsınız olarak Gerginlik ve sızdırmazlık kaslardan sızabilir.

Sinir ağrılarını tedavi sadece ilaç ile ilgili değildir. ağrınızı azaltmak için yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapın. Bir kaç hafta boyunca onları denemek ve onlar yardımcı olmadığını görmek; Koşullar: Sinir pai; Belirtileri: Zorluk uyku, depresyon, kas zayıflığı, baş ağrısı, ağrı, hareket ile ağrı, alt sırt ağrısı, üst sırt ağrısı, keskin ağrı, şok edici ağrı, aşırı duyarlılık, duygu kaybı, uyuşukluk, karıncalanma, elektrik ağrı, iğne yanma ve iğne; Trigger; tedavi; Kategoriler: …

Derin nefes alma, aynı zamanda bir rahatlama tekniğidir. sakin bir konuma, rahat bir vücut pozisyonu bulun ve rahatsız edici düşünceleri çıkışı engellemek. Ardından, sadece göbek altında bir yer hayal. O noktaya soluduğumuz hava ile batını dolduran. Hava daha sonra, karın yukarı sizi doldurmak bir balon deflating gibi, dışarı ver.