erkek tırnak bakımı ve el ürünleri

 kolayca en güncel içerik bulabilirsiniz Okurlarımıza sağlamak için 2 yıl sonra arşivler içerik; en güncel bilgileri edinmek için, bizim arama kutusuna ilgilendiğiniz konuyu girin.

Onlar ip yönlendirmek olabilir ya da saman ağır balya seksi olabilir asansör, ama kuru ve çatlamış deri ya da düzensiz tırnaklar kesinlikle değil gibi görünen eller.

Neyse ki, el bakımı üzerinde çok fazla zaman harcamak gerekmez. Biraz uzun bir yol gidebilirsiniz.

Ellerini çok kirli olsun eğer Sabun en iyi seçimdir. gerçekten kirli veya yağlı eller için, derin temizlik için daha aşındırıcı bar yapar pomza ile sabun seçin.

yıkadıktan sonra havluyla ellerinizi iyice kuruduğundan emin olun. “Buharlaşır zaman su, cildin nemi giderir,” Yakup diyor.

Ellerinizi kurutulduktan sonra, bir nemlendirici krem, losyon, jel veya uygulayın. nemlendirici kalın formudur Kremler, çok kuru ciltler için en iyisidir. Losyonlar normal ciltler için iyidir. Cilt toner veya jeller yağlı ciltler için en iyisidir. Jacobs kurumasını onları tutmak için çivi etrafında küçük bir nemlendirici masaj ve cuticles içine diyor.

Ellerinizin arkaları yaşlılık lekeleri görünür ilk yerlerden biridir. Her gün güneş kullanarak yaşlılık lekeleri önlemeye yardımcı olabilir.

ya da sadece hafta sonları bahçede çalışmak bile – – Eğer zor bir zaman tırnaklarınızın altında kir çıkıyorum olabilir kirli ellerinizi bırakır bir işte çalışıyorsanız. En eczanelerde mevcut küçük yumuşak kıllı tırnak fırçası, kolay kir ve yağ dışarı fırçalayın yapar.