Birden fazla sağlık ilaçlarla problem uğraşan yaşayan

Birden fazla sağlık sorunu, genellikle en azından bir kaç ilaç gerektiği anlamına gelir. ilaçlar ile başa çıkmak için bakım sert parçalarından biri olabilir. İlaçlar hayatınızı kurtarabilir, ama onlar da size zarar verebilir. Sen, onları izlemek onları almak için biliyorum, ve belki de yan etkileri ile uğraşmak zorunda.

Jenny Alle tarafından; Bazı kadınlar egzotik, ücra yerlerde kapalı alarak mutluluğu bulmak – Elizabeth Gilbert, dünyayı çizerek, Pray, Love yiyin yazarı düşünüyorum. Gretchen Rubin, diğer taraftan, sağ evde bulundu. Rubin New York avukat o iki genç kız, güzel bir ev, yakın bir genişletilmiş aile, iyi arkadaşlar, ve tatmin edici bir kariyer, deli bir kocası vardı, dolaşmak istemiyordu, yazar döndü. O kısa bir yetişkin yaşamda vardı; diye itiraf ediyor, ama … – Hangi o sevilen

Yaşlı yetişkinler tıp daha da dikkatli olmak zorunda. Eğer yaş olarak, vücudunuz ilaçlara daha duyarlı hale gelir. Eğer reçete daha büyük bir doz almıştı sanki bir sonucu olarak, ilaç sizi vücudunuzun kurmak ve etkileyebilir. Bu zararlı olabilir. Yani birkaç ilaçları alırken güvenli kalmak için nasıl bildiğinizden emin olun.

Bu iyi bir fikir

Burada İlacınızı izlemek için kullanabileceğiniz bazı formları

Doktorunuza sizin ilaçlar hakkında sorun; reçete gibi ilacı; ilacınızı düzenlemek; yan etkileri ve ilaç etkileşimleri ile başa çıkmak için öğrenin; tıp maliyetini düşürmek öğrenin.

Tıp Ana listesi; (PDF dokümanı ?; Yeni İlaçlar nedir (PDF dokümanı ?; Günlük Tıp Schedul nedir:? Sorular Docto İsteyecek, bir PDF belgesi nedir ()