Bir çift olarak kilo: çift sorun ya da iki kez belirlenmesi?

sizin ve bal hem kilo vermek istiyorsanız, neden kabartıyor savaşta güçlerini birleştirme değil? Bir çift olarak kilo kaybetmek bazı avantajlar sunuyor, ama dikkat etmek tuzaklar da vardır. İşte eşinizle bir kilo kaybı rejimi başlatmadan önce bilmeniz gerekenler.

Bir çift olarak kilo kaybetme, hatta yakın bir arkadaşı ile, başarı şansınızı artırabilir. Yoksa senin birbirine düşürmeye olabilir ..

“Birlikte diyet avantajları karşılıklı destek ve başka ilham birini içeren,” Lidya Hanich, Bal MA, psikoterapist ve yazar bu popomu büyük olun mu diyor? daha sağlıklı bir karşılıklı hedef olarak, gıdalar yemek için satın almak ve hazırlamak ve nerede ne hakkında kararlar çiftler kilo tespit için genellikle daha kolaydır.

İyi beslenme ve fiziksel aktivite konusunda aynı sayfada olduğunuzda Ama bile, siz ve eşiniz sizin aranızda bağ testi farklılıkları içine çalıştırabilirsiniz.

Örneğin, orada sizden biri yiyecek her lokma diğer yiyor izleme “, gıda polisi” rolünü alırsa bir sorun olmaya bağlı, Ve bir kendi ağırlığı ile yapışmasını önlemek için bir bahane olarak eşinizin süresi geçerse kullanırsanız kaybı planı, ikiniz de ağırlık kaybetme çok ilerleme sağlayacaktır.

Belki bir çift olarak kilo için en yaygın sakıncaları biri erkekler ve kadınlar arasındaki biyolojik farklılıkların sonucudur. erkekler kilo vermek ve onu uzak tutmak için genellikle daha kolay, çünkü birkaç kadın, hayal kırıklığı yaratabilir banyo ölçekte numaralarını karşılaştırarak heteroseksüel çiftler için, Hanich diyor.

“Erkekler almadan kadınlardan daha fazla yemek ve az geri keserek kilo verebilirsiniz” Cynthia Sass, MPH, MA, RD, senin Diyet yazarlarından Me Crazy Sürüş söylüyor. Genel olarak konuşursak, erkekler daha büyük, bu yüzden daha yüksek bir kalori bütçe var.

karşı cinsle diyet ortakları benzer boylu olsalar bile, genellikle erkek ortağı gibi birçok kalori kesme olmadan kilo verebileceksiniz. Sass erkekler metabolizmayı hızlandırır fazla kas, onların kalori yakan avantaj borçlu diyor.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …