michael dansinger, md gelen kilo kaybı ipuçları ve tavsiyeler – ağırlığı çok kaybetme

Şu an çok aşırı kilolu veya obez iseniz, hiç sağlıklı bir kilo elde oran gibi hissedebilirsiniz oldukça uzak bulunmaktadır. Ama bunu yapabilirsiniz. Ve faydaları muazzam olacaktır.

Peki nasıl başlayabilirim? Michael Dansinger, MD, Boston Tufts Üniversitesi Tıp Okulu’nda asistan profesör sordu. O diyet ve kilo kaybı üzerinde önde gelen bir otorite var ve o obez insanlara ince aşağı yardımcı bol deneyim geçirdi – o TV için beslenme doktor Biggest Loser göstermektedir var. İşte o söylediklerini var.

kağıt ve bir başlangıç ​​tarihi almaya hazır senin nedenlerini kaydetmek için hazırsanız, o zaman tekrar denemek için hazırsınız. Ben taahhüt kez asla kilonuzu kontrol etmeye çalışan vazgeçmek için gidiyoruz karar bir kez savaş yarım kazandı düşünüyorum.

Geçmiş başarısızlıklar tekrar çalışırken sizi vazgeçirmek izin vermeyin. Hemen hemen kilo kaybeder herkes önce başarısız birçok kez çalıştı. kilo kaybı için doğru yolu bulma sonunda evlenmek kişi bulma gibi. Muhtemelen yolda birkaç kurbağalar öpmek zorunda. Yani ölü ucu olarak geçmiş kilo kaybı girişimleri bakmıyoruz. Onlar sadece nihai başarıya giden yolda aşamaları konum.

dikkate alınması gereken bazı pratik şeyler vardır. Sen takip etmek ve bazı lojistik anlamaya gidiyoruz kurallara taahhüt gerekir. Nasıl planı takip etmek için zaman bulacaksınız? Eğer sağlık profesyonelleri, ailenizi, ve arkadaşlarını içeren bir destek sistemi var mı?

Eğer kronik bir hastalığınız varsa ya da düzenli ilaç almak sürece sen obez olsanız bile, bir kilo kaybı programı başlıyoruz, gerçekten tıbbi gözetim gerekmez. Orada diyet yüzlerce kitap yerel kitabevi altındadır ve bunların hiçbirini aşağıdaki herhangi bir zarar olacağını sanmıyorum. Gerçekten aşırı düşük kalorili diyet yaparken – 500 kalori ya da öylesine – riskli olabilir, kimse gerçekten zaten o sopa olabilir.

Ancak, ben size destek sisteminin bir parçası olarak ve ideal bir yaşam tarzı koçu olarak doktorunuza içermelidir düşünüyorum. Doktorunuz size ilerlemeyi izlemek yardımcı yanı sıra dış hesap sağlayabilir.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …