makyaj makyaj: çözme allık

en az 3000 M.Ö. yana yaklaşık edilmiş ve şimdi toz, krem, jel ve sıvı gelir olan allık, size pembe bir ışıltı vererek, yanaklara renk katıyor.

Blush Nasıl Başvurulur

Mükemmel allık uygulaması tüm yerleştirme hakkında, La Prairie renk elçisi “” Raychel Wade, New York makyaj sanatçısı ve “diyor.

İdeal renk patlaması için elmacık kemiklerinin üzerine sağ olmak istiyorum. Bu bulmak için bir kusursuz bir yol nestle doğrudan burun ucundan göz öğrenci altında ve karşısında fırça olduğunu. Sonra yukarı karıştırmak ve 2 inç dışarı.

Uzun Ömürlü Blush

yemek sonrası içecek kahvaltı sürecek bir allık mı arıyorsunuz? Bir krem, sıvı veya jel seçin. bu formülasyonlar su ya da yağ içerdiğinden, onlar cilt üzerinde bir film tabakası oluşturur ve uzun giyerler.

ürün sıvı yanak leke durumunda saniye olabilir cilt üzerinde kurur Ama bir kez karıştırmak için neredeyse imkansız. Tozlar en gaf geçirmez bir uygulama sunuyoruz.

Allık Raf Ömrü

allık biraz çamurlu görünüyor ise, onu değiştirme zamanı muhtemelen. Kozmetik firmaları Test allık kez açıldı yaklaşık bir yıl için sabit kalması.

Bundan sonra, kırmızı pigment allık fazla kahverengi gidecek, böylece yıkmak başlayabilir, “Perry Romanowski, MS, Chicago kozmetik kimyager diyor.” Eğer çizgileri ile sona erebilir böylece aynı zamanda, kolayca yayılır olmaz .

Allık ne var?

Allık FDA onaylı renklendiriciler veya boyalar, yapılır. Bu pigmentler bir renk ve sayı, örneğin kırmızı 33 olarak, Sarı 5 veya Red Lake 6 olarak etiket üzerinde görünür.

Tipik olarak, üç ya da dört pigmentler allık tek bir gölge yapma karıştırılır. “Daha az 100’den renklendiriciler FDA tarafından onaylanmış, ancak bu kozmetik şirketleri her sezon yeni gölgeler tanıtmak edebiliyoruz nasıl yollar sonsuz sayıda harmanlanmış olabilir,” Romanowski diyor.

Kendileri tarafından, bu renklendiriciler onlar cildinize olarak yoğun canlı noktalar göstermek istiyorum o kadar konsantre vardır. Kimyagerler pigment sulandırmak için, talk ve stearik asit, doğal bir yağ asidi gibi dolgu maddeleri, ekleyin. mika, çinko oksit ve titanyum oksit içeren kaplama veya gizlenmesi pigmentler de karışıma eklenir.

Bu maddeler uygulamak allık rengi parlak ve gerçek olacak, böylece “Romanowski,” diyor, doğal ten rengi engeller.

KAYNAKLAR

Raychel Wade, makyaj artis; La Prairie, New York, New York firmasından için renk Büyükelçi

Cosgrave, Bronwyn. Günümüze Antik Mısır Gönderen: Kostüm ve Moda Komple Tarihi. New York: Checkmark Kitaplar, 2000.

Soren, Noelle. Allure Sanatı: Toz Kompakt ve 19. 20 th bâtıla ve 21. Yüzyıllarda (Sanat kataloğu Arizona Üniversitesi Müzesi).

FDA: “Renk Katkı Kozmetik Kullanım için izin verilen.”

Perry Romanowski, kozmetik chemis; Yazar, Sen Dudak Balsamı üzerinde Hooked alın Can: En Kozmetik Bilim adamları Lotions, İksir ve Diğer Güzellik Ürünleri kullandığınızda Her gün, Harlequin, 2011 Hakkında Sorularınız yanıtlayın.

Harika! Cildinizin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz yeni ipuçları her zaman vardır.

Eğer kişisel cilt değerlendirici ile istediğiniz cildi olsun.

Hileler ileri en iyi yüzünü koymak.

Bu yaygın hatalardan bir yapım var mı?

Tüm muhteşem kirpiklere için bilmek gerekir.

jel süpürme makyaj için sihrini nasıl.

Kozmetik malzemeler hakkında gerçekler.

Hileler kırmızı halı hazır bakmak için.